Błękitni Dys Goście

Dec Karol Kierownik drużyny

19.10.2015

Kolejna wygrana.
MKS Sygnał Lublin – Błękitni Dys 5:2(2:1)
Sklad:Gieroba-Łuczyński,Dec,Augustyniak-Janowski,Paszczuk,Banach(Grabias),Mordziński-Sztejno(Osiński),Wójciuk(Płachta),Bożym(Caban)
Bramki:
Bożym – 20’,73’
Augustyniak – 26’
Wójciuk – 65’
Łuczyński- 47’
Przed dzisiejszym spotkaniem wszyscy zawodnicy bardzo pragnęli zrehabilitować się po nie najlepszym występie w Ciecierzynie. Początek spotkania zaczął się dla nas rzutem wolnym w 2’, po którym bramkarz gości z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką, ale nadeszła 5’ meczu gdzie po faulu na wchodzącym sam na sam napastniku gości czerwona kartę ujrzał Dec, a po wolnym tracimy bramkę na 1:0. Drużyna gości mając przewagę jednego zawodnika ruszyła z impetem do ataku, co mało nie skończyło się bramką w 15’, gdzie trafili w słupek. Nasz zespół po przemeblowaniu ustawienia, zaczął porządkować grę co przyniosło wyrównanie meczu w 20’ po strzale Bożyma. Po strzeleniu bramki to my przeważamy co przynosi nam w 26’ rzut karny po zagraniu ręka w polu karnym przez obrońcę gości, a na bramkę zamienia go Augustyniak – i mamy 2:1. Wynik ten nie ulega zmianie do przerwy. Po rozpoczęciu drugiej połowy i rzucie rożnym, bramkę na 3:1 strzela Łuczyński w 47’. Dalej jesteśmy zespołem który prowadzi grę pomimo, że od 5’ gramy w dziesiątkę, przynosi to efekt w 65’, gdzie po idealnym podaniu w tempo do Wójciuka, ten podwyższa wynik na 4:1, ale to jeszcze nie koniec – w 73’ kolejna nasza akcję na bramkę po raz drugi w tym meczu zamienia Bożym, i jest już 5:1. Od tego momentu gra straciła na szybkości, widać było że jednak jest nas o jednego mniej, wykorzystują to zawodnicy Błękitnych Dys w ostatniej akcji meczu, gdzie po naszych błędach w grze obronnej strzelają bramkę na 5:2, a po chwili sędzia kończy to spotkanie.
Oceniając ten mecz trzeba stwierdzić że grając prawie przez cały mecz w 10 to my byliśmy drużyną lepszą i kontrolująca przebieg meczu. Brawa należą się dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i ambicje, bo każdy ciężko zapracował na taki wynik. Jak pokazują wyniki na innych boiskach, jeszcze wszystko może się zdarzyć i walczyć trzeba w każdym meczu o jak najlepszy wynik.

źródło:https://www.facebook.com/mkssygnal?fref=ts