KS Perła Rokitno

15.04.1994

Barwy

Opis klubu dodany przez:
Klub Sportowy PerłaRokitno........................................................................................................................................................................................................---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zarząd Klubu Prezes: Mirosław Pieczywek Zastępca Prezesa: Wojciech Marzec Sekretarz: Karol Karwat Skarbnik: Sylwester Krasucki Członkowie zarządu: Artur Barczak.......................................................................................................................................................................... .....................................---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Sztab szkoleniowy zespołu Trener: Daniel Cyranek ( od lutego 2015r.)