Granit II Bychawa Goście

21.09.2015

"Lokomotywa" na właściwych torach.

MKS Sygnał Lublin - Granit II Bychawa 6:0(2:0)

Skład: Gieroba-Augustyniak,Dec(Paszczuk),Łuczyńsk(Bożym)-Grabias,Banach, Mordziński, Bartnik-Karaś,Wójciuk, Caban(Skrobas)
Bramki: Wójciuk - 5
Karaś - 1
Nasz zespół po dobrym meczu w wykonaniu całej drużyny pokonał rezerwy Granitu Bychawa.Szczególne wyróżnienie należy się co potwierdza opinia widzów obecnych na meczu dla wszędobylskiego Piotra Banacha (asystującego przy większości zdobytych bramek) oraz niezwykle skutecznego w swoich akcjach Rafała Bartnika.Po raz kolejny słowa uznania należą się strzelcowi 5 bramek Przemkowi Wójciukowi,który potwierdza swoje aspiracje do "króla strzelców". W grze naszej drużyny widać że powróciła do dyspozycji z poprzedniego sezonu a nowi zawodnicy coraz lepiej komponują się w schematy ustalone przez trenera Marka Deca, stąd też i dzisiejszy tytuł. Patrząc na dzisiejszą grę można mieć uzasadniony optymizm na kolejne ligowe zmagania i walkę o jak najwyższą lokatę w lidze.

źródło :https://www.facebook.com/mkssygnal?fref=ts