Autor:

R.G

Utworzono:

24.08.2015

22 sierpnia - piękna słoneczna pogoda, zielony dywan do grania, obie drużyny nastawione na walkę i osiągnięcie korzystnego rezultatu. Jako pierwsi zaatakowali gospodarze i już w 7 minucie wynik brzmiał 1:0 dla Sygnału po strzale Grzegorza Cabana. W 30 i 39 minucie niezawodny snajper MKS Przemek Wójciuk podwyższa do przerwy na 3:0. Po zmianie stron ofensywa Sygnału trwa nadal a piłkarze Piotrcovii z minuty na minutę tracą zapał i chęć do gry. W 46 minucie Caban dokłada nogę i jest 4:0, w 62 minucie Wójciuk 5:0, w 68 minucie Karaś po krótkim rogu 6:0. Kolejne dwa gole (71 i 80 minuta) to dzieło Wójciuka, dla którego są to bramki numer 4 i 5 w tym meczu. W 82 minucie po indywidualnej akcji Karasia sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie na bramkę zamienia Augustynowicz. Trener gospodarzy cały czas mobilizuje swoich zawodników, aby nie zwalniali tempa i w 90 minucie po wrzutko-strzale Grabias ustala wynik na 10:0. Gratulacje dla całego zespołu za świetne spotkanie a już w następnej kolejce formę zespołu z Zemborzyckiej sprawdzi spadkowicz z "okręgówki" Sokół Konopnica.