Autor:

R.G

Utworzono:

24.08.2015

W niedzielę 16 sierpnia rozpoczęły się rozgrywki lubelskiej serii "A". O godzinie 16.00 na spalonym słońcem ściernisku w Jabłonnej swój pierwszy mecz w sezonie 2015/2016 rozpoczęły drużyny Aveniru Jabłonna i Sygnału Lublin. Od pierwszych minut widać było wyraźną przewagę drużyny gości i strzelenie pierwszej bramki było tylko kwestią czasu. W 19 minucie w polu karnym po indywidualnej akcji sfaulowany został Przemek Wójciuk a pierwszą bramkę w sezonie strzelił Adrian Augustynowicz. Za chwilę najmłodszy w drużynie Wojtek Paszczuk pokazał jak powinno grać się w piłkę po odbiorze precyzyjnie obsłużył Przemka Wójciuka, który dołożył nogę do pustej bramki i w 20 minucie było 2:0. To co działo się przez następne kilkadziesiąt minut należałoby zapomnieć a słowa trenera "Ja już nie wiem co mam ci powiedzieć" podsumowują ilość niewykorzystanych sytuacji przez naszych napastników. Można tutaj dodać, że jeśli Przemek trafiłby lub dograł do lepiej ustawionych kolegów w połowie sytuacji, które miał wynik byłby zgoła odmienny. W 70 minucie na boisku pojawił się Łukasz Skrobas. Sześć minut później ten sam zawodnik wygrał pojedynek z bramkarzem i podwyższył na 3:0. W 79 minucie odblokował się Przemek Wójciuk i Sygnał prowadził 4:0. Niestety nie dowieźliśmy zera z tyłu i w zamieszaniu Avenir zmniejszył rozmiary porażki do 1:4. Podsumowując Sygnał zagrał dobry mecz, nie pozostawiając złudzeń co do tego kto był lepszy na boisku. Cieszy dobra postawa nowych zawodników a także udane powroty do drużyny zawodników wcześniej związanych z Sygnałem. Gratulacje dla Trenera za 3 punkty i oby tak dalej do końca sezonu !!!