Piotrkovia Piotrków-MKS Sygnał Lublin 0:4 (0:1)

Skład: Komor-Łuczyński,Paszczuk,Augustyniak,Grabias(Cieślak),Persona,Dec,Sztejno-Karaś,Wójciuk(Caban),Skrobas
Bramki: Karaś - 31'
Dec - 55'
Wójciuk - 67'
Cieślak- 85'
Myśląc o włączeniu się w walce o awans musi wygrywać, a każde zwycięstwo ma swój niepowtarzalny smak. Drużyna Piotrkovii od początku spotkania postanowiła nam tego nie ułatwiać, grając agresywnie w obronie. Tak było do pierwszego błędu, który skrupulatnie wykorzystał w 31' Karaś strzelając bramkę na 1:0. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Drugą połowę jak to już mamy w zwyczaju zaczęliśmy bardziej zdecydowanie co przyniosło efekt w postaci drugiej bramki strzelonej w sporym zamieszaniu w polu bramkowym gości, gdzie umiejętnie wykorzystał to Dec w 55', zaś faulujący go przy okazji bramkarz gości otrzymał czerwona kartkę. Od tego momentu dała się zauważyć naszą przewagę którą potwierdziliśmy bramkami: w 67' - Wójciuka oraz 85" - Cieślaka.
Teraz przed nami arcyważny mecz z tych o których mówi się że jest za 6 pkt -kolejnym przeciwnikiem będzie zespół z Konopnicy. Mam nadzieję że nasz zespół udowodni w nim to że ciągle liczymy się w grze o awans, zaś za mecz z Piotkovią wszystkim zawodnikom należą się słowa pochwały za zaangażowanie w walkę o zwycięstwo.