Widzów:
Nieznany zawodnik

Kary

33'
Maciej Janowski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.

05.04.2016

MKS Sygnał Lublin - Avenir Jabłonna 5:1 (1:1)

Bramki: Janowski - 8'
Wójciuk - 48',78'
Banach(rzut karny) - 57'
Grabias - 89'
Skład: Komor-Augustyniak,Paszczuk,Janowski-Sztejno(Łuczyński),Persona,Banach,Grabias-Karaś(Cieślak),Wójciuk(Caban),Skrobas(Osiński)

Rundę rewanżowa zaczynamy od zwycięstwa z drużyna Aveniru Jabłonna, chociaż pierwsza połowa meczu wcale nie wskazywała że będzie ono takie wysokie. Zespól Aveniru umiejętnie się bronił, a nam zdobywanie bramek przychodziło ciężko – chociaż pierwsza bramka w tej rundzie padła już dla nas w 8’ meczu. Po jednej z nielicznych akcji zespołu gości – strzelają oni bramkę w 15’ i wynik 1:1 utrzymuje się do przerwy w meczu. Po rozpoczęciu drugiej połowy od razu w naszych poczynaniach dało się zauważyć jeszcze większe zaangażowanie w mecz, co już w 48’ zaowocowało bramką na 2:1. Od tego momentu zaczęła być widoczna wyraźna przewaga naszej drużyny, ale pomimo stwarzanych okazji nie potrafiliśmy pokonać bramkarz zespołu Aveniru - stało się to dopiero w 58’ po rzucie karnym. Od tego momentu dało się zauważyć że z zawodników zeszła presja a akcje stały się jeszcze bardziej składne. Przyniosło to efekt w postaci bramek w 78’ oraz 89’ meczu.
Podsumowując mecz należy stwierdzić że cała drużyna zasłużyła na pochwałę, cieszy powrót po kontuzji Sebastian Cieślaka, który ma być wzmocnieniem naszej linii ataku, ale tez trzeba w naszej grze poprawić skuteczność, bo mogą przyjść takie mecze w których ona będzie decydował o wyniku.